Przekaźnik RPB-1P-A230 | 864384 Relpol
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RPB-1P-A230Przekaźnik impulsowy - bistabilny typu włacz- wyłacz" jednofunkcyjny bez pamięci w obudowie modułu instalacyjnego, Szerokość 17,5 mm, Zestyki: 1P (przełączny), Materiał styków AgSnO2, znamionowe napięcie wejścia 230V AC: 50/60 Hz. Obciążalność 16 A.
- Producent Relpol
- Wymiary 0.018m x 0.065m x 0.09m
- Seria producenta RPB-1P-A230
Przekaźnik impulsowy
- Funkcja Przełącznik mechaniczny
- Sposób montażu Szyna DIN
- Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
- Głębokość wbudowania 64.6 mm
- Liczba styków przełącznych 1
- Napięcie sterowania 1 230 - 230 V
- Rodzaj napięcia sterowania 1 AC
- Częstotliwość napięcia sterowania 1 50 - 60 Hz
- Znamionowy prąd załączania 16 A
- Zakres napięcia zasilającego 230 - 230 V