Przekaźnik kontroli zasilania faz 0,1-30sek 300-500VAC, EMR6-W500-D-1 EMR6 | 184779 Eaton
Przekaźnik kontroli zasilania faz 0,1-30sek 300-500VAC, EMR6-W500-D-1 EMR6
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: EMR6-W500-D-1Przekaźniki nadzoru faz, Asortyment produktów: Przekaźniki pomiarowe i monitorujące EMR, Opóźnione załączanie i wyłączanie, Zasilanie z obwodu pomiarowego, Opóźnienie załączania/wyłączania: brak = 0 lub regulowane w zakresie 0,1–30 s, Wartości progowe asymetrii regulowane w zakresie 2–25% wartości średniej napięć fazowych, Sieci trójfazowe, Monitorowanie napięcia na fazę: UN= 300–500 V AC, 50/60 Hz V AC, Monitorowanie: Kolejności faz (można dezaktywować), Zaniku fazy, Przepięcia, Podnapięcia, Napięcie zasilania: 300–500 V AC, 50/60 Hz, Pozycja montażu: Dowolna, Mocowanie: Mocowanie zatrzaskowe, szyna montażowa IEC/EN 60715, Szerokość: 22,5 mm, Normy: IEC, UL, CSA, CCC, GL
- Producent Eaton
- Wymiary 0.0225m x 0.0856m x 0.1037m
- Seria producenta EMR6
Przekaźnik kontroli faz
- Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
- Z odłączalnymi zaciskami Nie
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 300 - 500
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 300 - 500
- Rodzaj napięcia sterowania AC
- Kontrola kolejności faz Tak
- Detekcja zaniku fazy Tak
- Funkcja kontroli podnapięciowej Tak
- Funkcja kontroli nadnapięciowej Tak
- Kontrola asymetrii faz Nie
- Zakres pomiarowy napięcia 300 - 500
- Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania 0.1 s
- Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania 30 s
- Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania 0.1 s
- Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania 30 s
- Liczba styków przełącznych 2
- Szerokość 22.5 mm
- Wysokość 85.6 mm
- Głębokość 104.6 mm