Przekaźnik kontroli napięcia wielofunkcyjny 1-100V, 5A 2C/O Zelio Control | RM35UA12MW Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
RM35UA12MW
Przekaźnik kontroli napięcia wielofunkcyjny 1-100V, 5A 2C/O Zelio Control
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Ten wielofunkcyjny przekaźnik sterujący Zelio Control RM35-U firmy Schneider Electric umożliwia monitorowanie regulacji napięcia. Ma zakres pomiarowy 1-100V. Jest montowany na szynie DIN. Modułowy trójfazowy przekaźnik jest idealny do kontrolowania wartości elektrycznych i zmian prądu w przemysłowych i budowlanych panelach kontrolnych. Znajduje szerokie zastosowanie w aplikacjach automatyki przemysłowej takich jak podnoszenie, pakowanie, przemysł tekstylny, woda. Jego budowa jest jedną z najsmuklejszych na rynku (35mm szerokości) pozwalając na elastyczny i prosty montaż w szynie DIN, tak jak dowolne 3-biegunowe urządzenie DIN. Oferuje także funkcję pamięci, zintegrowaną diodę LED statusu, zamykaną pokrywę, proste i precyzyjne ustawienia. Zalety produktu: - Pomaga zredukować rozmiar obudowy jednocześnie zwiększając niezawodność maszyny, może być zamontowany prawie wszędzie - Zapewnia ekonomiczne rozwiązanie dla implementacji wielu funkcji przełączania z dużą ilością kontaktów - Elastyczność w projektowaniu z łatwym chwytaniem zapewnia oszczędność miejsca
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.078m x 0.045m x 0.095m
  • Seria producenta Zelio Control
Przekaźnik kontroli napięcia
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
  • Z odłączalnymi zaciskami Nie
  • Kontrola podnapięcia 1-fazowego Tak
  • Kontrola podnapięcia 3-fazowego Nie
  • Kontrola nadnapięcia 1-fazowego Tak
  • Kontrola nadnapięcia 3-fazowego Nie
  • Funkcja histerezy Nie
  • Funkcja histerezy Nie
  • Kontrola podnapięcia dla prądu stałego Tak
  • Kontrola nadnapięcia dla prądu stałego Tak
  • Funkcja histerezy dla prądu stałego Nie
  • Zakres pomiarowy napięcia 1 1 - 100 V
  • Rodzaj mierzonego napięcia AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 240 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 240 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 240 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
  • Wartość nastawy napięcia zadziałania 1 - 100 V
  • Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania 0.3 s
  • Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania 30 s
  • Liczba styków przełącznych 2
  • Szerokość 35 mm
  • Wysokość 90 mm
  • Głębokość 72 mm