Przekaźnik interfejsowy: 1P - jeden zestyk przełączny. Szerokość 15,9 mm, PI85-230AC-M93G-MS-2011 | 862120 Relpol
Przekaźnik interfejsowy: 1P - jeden zestyk przełączny. Szerokość 15,9 mm, PI85-230AC-M93G-MS-2011
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: PI85-230AC-M93G-MS-2011
Przekaźnik interfejsowy: 1P - jeden zestyk przełączny. Szerokość 15,9 mm. Materiał styków AgNi. Separacja obwodów - wejście / wyjście. Wskaźnik LED zielony. Warystor V tłumiący przepięcia. Zaciski śrubowe. Wyjście: styki 1P - zaciski: 11-12-14; 21-22-24; AC1 - 16 A / 250 V; DC1 - 16 A / 24 V. Obciążenia zestyku powyżej 12 A wymagają zmostkowania zaciskow śrubowych: 11 z 21, 12 z 22, 14 z 24. Wejście - zaciski: (+)A1 - (-)A2, napięcie zasilania Un - 230 V AC. Wymiary: 81,6 x 15,9 x 67 mm. Montaż na szynie 35 mm lub na płycie montażowej jednym wkrętem M3. Zestaw zawiera gniazdo GZM80 - IP 20.
- Producent Relpol
- Wymiary 0.0159m x 0.067m x 0.0816m
Przekaźnik przełączający
- Rodzaj napięcia sterowania AC
- Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
- Liczba styków przełącznych 1
- Rodzaj styku Pojedynczy
- Kompletny z gniazdem Tak
- Stopień ochrony (IP) IP20
- Szerokość 15.6 mm
- Wysokość 67 mm
- Głębokość 80 mm