Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy 10A 220VDC IP40, R15-2014-23-1220 | 863794 Relpol
Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy 10A 220VDC IP40, R15-2014-23-1220
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: R15-2014-23-1220Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - małogabarytowy, do gniazda wtykowego. Szerokość 42,5 mm. Wyjście: 4P - cztery zestyki przełączne - wyprowadzenia: 11(3)-12(1)-14(2); 21(6)-22(4)-24(5); 31(9)-32(7)-34(8); 41(12)-42(10)-44(11); AC1 - 10 A / 250 V; DC1 - 10 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1(13) - A2(14), napięcie zasilania Un - 220 V DC. Wymiary: 42,5 x 35 x 54,5 mm. IP 40. Materiał styków: AgNi. Wymiary zestawu R15 4P + gniazdo GZ14U + obejma GZ14 0737: 81 x 46 x 89,5 mm. Zestaw - IP 00. Wymiary innych zestawów wskazane są w opisie wybranego gniazda.
- Producent Relpol
- Wymiary 0.045m x 0.039m x 0.071m
Przekaźnik przełączający
- Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
- Z odłączalnymi zaciskami Nie
- Prąd znamionowy 10 A
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 220 - 220 V
- Rodzaj napięcia sterowania DC
- Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
- Tryb przełączania napędu Pozostałość magnetyczna
- Liczba styków przełącznych 4
- Rodzaj styku Pojedynczy
- Kompletny z gniazdem Nie
- Stopień ochrony (IP) IP40
- Szerokość 42.5 mm
- Wysokość 64.5 mm
- Głębokość 35 mm