Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy, RM85-3011-35-1024 | 604576 Relpol
Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy, RM85-3011-35-1024
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RM85-3011-35-1024Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy, do obwodu drukowanego i gniazda wtykowego. Raster 5 mm. Wysokość 15,7 mm. Wyjście: 1P - jeden zestyk przełączny - wyprowadzenia: 11(7)/21(4)-12(6)/22(3)-14(8)/24(5); AC1 - 16 A / 250 V; DC1 - 16 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1(1) - A2(2), napięcie zasilania Un - 24 V DC. Wymiary: 29 x 12,7 x 15,7 mm. Materiał styków: AgSnO2. IP 67. Opcje montażu gniazd: EC50, GD50, PW80 - do druku; GZP80 (push-in), GZT80, GZM80, GZS80, GZF80 - montaż na szynie 35 mm lub przykręcane do płyty jedną śrubą M3; GZMB80 - gniazdo bezśrubowe montaz na szynie 35 mm. Uwaga: w przekaźniku są galwaniczne połączenia wyprowadzeń 11 z 21, 12 z 22 oraz 14 z 24. Wymiary zestawu przekaźnik + gniazdo + obejma wskazane są w opisie wybranego gniazda.
- Producent Relpol
- Wymiary 0.029m x 0.012m x 0.015m
Przekaźnik przełączający
- Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze PCB
- Z odłączalnymi zaciskami Nie
- Prąd znamionowy 16 A
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 16.8 - 61.2 V
- Rodzaj napięcia sterowania DC
- Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
- Liczba styków przełącznych 1
- Z wymuszonym prowadzeniem styku Nie
- Rodzaj styku Pojedynczy
- Kompletny z gniazdem Nie
- Ze wskaźnikiem LED Nie
- Stopień ochrony (IP) IP67
- Szerokość 12.7 mm
- Wysokość 15.7 mm
- Głębokość 29 mm