Przekaźnik elektromagnetyczny 12V, 40A, IP40, R40N-3021-25-5012 | 2614879 Relpol
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Relpol
Kod
EAN
Kod Producenta
Przekaźnik elektromagnetyczny 12V, 40A, IP40, R40N-3021-25-5012
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: R40N-3021-25-5012
Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy, do obwodu drukowanego. Wysokość 20,5 mm. Wyjście: 1Z - jeden zestyk zwierny - wyprowadzenia: 11-14; AC1 - 40 A / 240 V; DC1 - 40 A / 30 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1 - A2, napięcie zasilania Un - 12 V AC. IP 40. Materiał styków: AgSnO2.
  • Producent Relpol
  • Wymiary 0.0276m x 0.0205m x 0.0325m
Przekaźnik przełączający
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie wtykowe płaskie
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 12 - 12 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 12 - 12 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
  • Tryb przełączania napędu Monostabilny
  • Liczba styków zwiernych 1
  • Rodzaj styku Pojedynczy
  • Kompletny z gniazdem Nie
  • Stopień ochrony (IP) IP40
  • Szerokość 27.6 mm
  • Wysokość 20.5 mm
  • Głębokość 32.5 mm