Przekaźnik dwuczasowy jednofunkcyjny 230V, 16A, RPC-1ES-A230 | 863205 Relpol
Przekaźnik dwuczasowy jednofunkcyjny 230V, 16A, RPC-1ES-A230
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RPC-1ES-A230Przekaźnik jednofunkcyjny- dwuczasowy. Funkcja EWs - opóźnione załaczenie i załaczenie na nastawiony czas, wyzwalane zamknieciem zestyku S. Niezależne nastawy T1 i T2. 8 zakresów czasowych. Wyjście: 1P - jeden styk przełączny. Napięcie zasilania - 230VAC
- Producent Relpol
- Wymiary 0.0175m x 0.0645m x 0.09m
Przekaźnik czasowy
- Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
- Funkcja opóźnionego załączania Nie
- Funkcja opóźnionego wyłączenia Nie
- Funkcja załączania impulsowego Nie
- Funkcja wyłączania impulsowego Nie
- Funkcja gwiazda-trójkąt Nie
- Funkcja formowania impulsu Nie
- Funkcja migotania Tak
- Funkcja migotania Tak
- Funkcja taktowania zboczem opadającym Nie
- Funkcja taktowania zboczem narastającym Nie
- Z gniazdem wtykowym Nie
- Możliwość sterowania zdalnego Nie
- Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania Nie
- Blok styków pomocniczych montowany na styczniku Nie
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
- Rodzaj napięcia sterowania AC
- Prąd znamionowy 16 A
- Liczba wyjść bezzwłocznych 1
- Liczba wyjść zwłocznych 1
- Wyjścia Nie
- Z wyjściem półprzewodnikowym Nie
- Do montażu na szynie TH Tak
- Szerokość 17.5 mm
- Wysokość 90 mm
- Głębokość 64.5 mm