Przekaźnik do nadzoru napięcia AC w sieci 3-fazowej, RPN-1VFT-A400 | 864374 Relpol
Przekaźnik do nadzoru napięcia AC w sieci 3-fazowej, RPN-1VFT-A400
Informacja o Produkcie
- Producent Relpol
- Wymiary 0.264m x 0.32m x 0.415m
Przekaźnik kontroli napięcia
- Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
- Funkcja histerezy Tak
- Funkcja histerezy Tak
- Rodzaj mierzonego napięcia AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 400 V
- Rodzaj napięcia sterowania AC
- Wartość nastawy napięcia zadziałania 230 - 400 V
- Liczba styków przełącznych 1
- Szerokość 17.5 mm
- Wysokość 90 mm
- Głębokość 64.4 mm