Przekaźnik do nadzoru napięcia AC w sieci 3-fazowej, RPN-1VF-A400 | 864371 Relpol
Przekaźnik do nadzoru napięcia AC w sieci 3-fazowej, RPN-1VF-A400
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RPN-1VF-A400Przekaźnik do nadzoru napięcia AC w sieci 3-fazowej 3 (N) - 400/230 V. Napiecie zasilania = napięcie nadzorowane. Zdolność przeciążeniowa ≥1,2 Un. Wyjście - 1 zestyk przełączny. Napiecie znamionowe 3(N) ̴400/230 V AC 50/60 Hz. Przekaźnik realizujacy funkcje LOST D - nadzór zaniku fazy, ASYM D - nadzór asymetrii. Zakresy asymetrii - nastawa ustalona: 55 V.
- Producent Relpol
- Wymiary 0.134m x 0.023m x 0.122m
Przekaźnik kontroli napięcia
- Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
- Funkcja histerezy Tak
- Funkcja histerezy Tak
- Rodzaj mierzonego napięcia AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 400 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 400 V
- Rodzaj napięcia sterowania AC
- Wartość nastawy napięcia zadziałania 230 - 400 V
- Liczba styków przełącznych 1
- Szerokość 17.5 mm
- Wysokość 90 mm
- Głębokość 64.5 mm