Przekaźnik czasowy wielofunkcyjny 8A 12-240VAC/DC IP20, TR-EI2P-UNI | 2613058 Relpol
Przekaźnik czasowy wielofunkcyjny 8A 12-240VAC/DC IP20, TR-EI2P-UNI
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: TR-EI2P-UNIPrzekaźnik czasowy, wielofunkcyjny: 2P - dwa zestyki przełączne. Funkcje: praca cykliczna z niezależną regulacją czasów T1 i T2; Ii, Ip, EWu, ER, EWs, WsWa, Wt. Wejście - zaciski: (+)A1 - (-)A2; zewnętrzny zestyk sterujący S - zaciski: B1 - (+)A1; możliwe obciążenie równoległe - zaciski: (-)A2 - B1, napięcie zasilania Un - 12...240 V AC/DC. Wyjście: zestyki 2P - zaciski: 15-16-18, 25-26-28, AC1 - 8 A / 250 V. Wymiary: 87 x 35 x 65 mm. Montaż na szynie 35 mm. Obudowa - moduł instalacyjny. IP 20.
- Producent Relpol
- Wymiary 0.035m x 0.065m x 0.087m
Przekaźnik czasowy
- Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
- Funkcja opóźnionego załączania Nie
- Funkcja opóźnionego wyłączenia Nie
- Funkcja załączania impulsowego Nie
- Funkcja wyłączania impulsowego Nie
- Funkcja gwiazda-trójkąt Nie
- Funkcja formowania impulsu Nie
- Funkcja migotania Tak
- Funkcja migotania Tak
- Funkcja taktowania zboczem opadającym Tak
- Funkcja taktowania zboczem narastającym Tak
- Z gniazdem wtykowym Nie
- Możliwość sterowania zdalnego Nie
- Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania Nie
- Blok styków pomocniczych montowany na styczniku Nie
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 12 - 240 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 12 - 240 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 12 - 240 V
- Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
- Liczba wyjść zwłocznych 2
- Wyjścia Nie
- Z wyjściem półprzewodnikowym Nie
- Szerokość 35 mm
- Wysokość 65 mm
- Głębokość 87 mm