Przekaźnik czasowy wielofunkcyjny 10A 24VDC IP20, PIR153-024DC-00T | 855535 Relpol
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Relpol
Kod
EAN
Kod Producenta
855535
Przekaźnik czasowy wielofunkcyjny 10A 24VDC IP20, PIR153-024DC-00T
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: PIR153-024DC-00T
Przekaźnik czasowy przemysłowy, wielofunkcyjny: 3P - trzy zestyki przełączne. Funkcje: E, Wu, Bi, Bp, R, Ws, Wa, Es. Wejście - zaciski: (+)A1 - (-)A2; zewnętrzny zestyk sterujący S - zaciski: (+)A1 - B1, napięcie zasilania Un - 24 V DC. Wyjście: zestyki 3P - zaciski: 11-12-14, 21-22-24, 31-32-34; AC1 - 10 A / 250 V, DC1 - 10 A / 24 V. Wymiary: 75 x 38 x 83,1 mm. Montaż na szynie 35 mm lub na płycie montażowej dwoma wkrętami M3. IP 20.
  • Producent Relpol
  • Wymiary 0.078m x 0.041m x 0.088m
Przekaźnik czasowy
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
  • Funkcja opóźnionego załączania Tak
  • Funkcja opóźnionego wyłączenia Tak
  • Funkcja załączania impulsowego Tak
  • Funkcja wyłączania impulsowego Tak
  • Funkcja gwiazda-trójkąt Nie
  • Funkcja formowania impulsu Nie
  • Funkcja migotania Tak
  • Funkcja migotania Tak
  • Funkcja taktowania zboczem opadającym Nie
  • Funkcja taktowania zboczem narastającym Nie
  • Z gniazdem wtykowym Tak
  • Możliwość sterowania zdalnego Nie
  • Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania Nie
  • Blok styków pomocniczych montowany na styczniku Nie
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
  • Rodzaj napięcia sterowania DC
  • Liczba wyjść zwłocznych 3
  • Wyjścia Nie
  • Z wyjściem półprzewodnikowym Nie
  • Szerokość 38.2 mm
  • Wysokość 85.4 mm
  • Głębokość 73 mm