Przekaźnik czasowy wielofunkcyjny 1C O 12-240VACDC | RE17RMMW Schneider Electric
Przekaźnik czasowy wielofunkcyjny 1C O 12-240VACDC
Informacja o Produkcie
Przekaźnik wielofunkcyjny Schneider Electric RE17R może być ustawiomy między 0.1s, a 100h, ma 17.5mm szerokości i może zostać zasilony prądem 24-240V. Posiada także przełącznik SPDT
Zalety produktu:
- Szerokość 22,5 mm: ten sam rozmiar co 2-biegunowy wyłącznik, aby uprościć projekt panelu
- Zakres zliczania od 0,1s do 100h pokryje bez trudu większość potrzeb w Twojej fabryce.
- Przezroczysta osłona chroni przed ingerencją: większy spokój dla Twojej ekipy konserwującej
- Wybór zakresu czasowego oferuje kompleksowe rozwiązanie dla zarządzania zasilaniem Twojego systemu
- Producent Schneider Electric
- Wymiary 0.08m x 0.027m x 0.095m
Przekaźnik czasowy
- Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
- Funkcja opóźnionego załączania Tak
- Funkcja opóźnionego wyłączenia Tak
- Funkcja załączania impulsowego Tak
- Funkcja wyłączania impulsowego Tak
- Funkcja gwiazda-trójkąt Tak
- Funkcja formowania impulsu Tak
- Funkcja migotania Tak
- Funkcja migotania Tak
- Funkcja taktowania zboczem opadającym Tak
- Funkcja taktowania zboczem narastającym Tak
- Z gniazdem wtykowym Nie
- Możliwość sterowania zdalnego Nie
- Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania Nie
- Blok styków pomocniczych montowany na styczniku Nie
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 12 - 240 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 12 - 240 V
- Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
- Prąd znamionowy 8 A
- Liczba wyjść bezzwłocznych 1
- Liczba wyjść zwłocznych 1
- Wyjścia Nie
- Z wyjściem półprzewodnikowym Nie
- Do montażu na szynie TH Tak
- Do montażu czołowego Tak
- Szerokość 17.5 mm
- Wysokość 90 mm
- Głębokość 72 mm