Przekaźnik czasowy gwiazda-trójkąt zakres 0,05s-300s 24VDC/24-240VAC 1 styk C/O
Informacja o Produkcie
Wielofunkcyjny zegar Schneider Electric Zelio Time RE22 można ustawić w zakresie od 1s do 300h. Ma moc wyjściową 8 amperów i szerokość 22,5 milimetra. Może być zasilany napięciem 24–240 V i posiada 1 styk przełączny z pojedynczym biegunem podwójnym. Zapewnia wielofunkcyjność i można go zamontować na szynie DIN.
Modułowy dwufunkcyjny przekaźnik czasowy jest idealny do zarządzania czasem w systemach automatyki takich jak automatyczne otwieranie drzwi, alarmach, oświetlenie w toaletach i szlabanach parkingowych. Jego budowa jest jedną z najsmuklejszych na rynku (22.5mm szerokości), pozwalając na elastyczny i prosty montaż w szynie DIN, tak jak dowolne 2-biegunowe urządzenie DIN. Oferuje także zamykaną pokrywę, proste i precyzyjne ustawienia
Zalety produktu:
- Szerokość 22,5 mm: ten sam rozmiar co 2-biegunowy wyłącznik, aby uprościć projekt panelu
- Zakres zliczania od 0,1s do 100h pokryje bez trudu większość potrzeb w Twojej fabryce.
- Przezroczysta osłona chroni przed ingerencją: większy spokój dla Twojej ekipy konserwującej
- Wybór zakresu czasowego oferuje kompleksowe rozwiązanie dla zarządzania zasilaniem Twojego systemu
- Producent Schneider Electric
- Wymiary 0.084m x 0.025m x 0.095m
Przekaźnik czasowy
- Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
- Funkcja opóźnionego załączania Nie
- Funkcja opóźnionego wyłączenia Nie
- Funkcja załączania impulsowego Nie
- Funkcja wyłączania impulsowego Nie
- Funkcja gwiazda-trójkąt Tak
- Funkcja formowania impulsu Nie
- Funkcja migotania Nie
- Funkcja migotania Nie
- Funkcja taktowania zboczem opadającym Nie
- Funkcja taktowania zboczem narastającym Nie
- Z gniazdem wtykowym Nie
- Możliwość sterowania zdalnego Nie
- Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania Nie
- Blok styków pomocniczych montowany na styczniku Nie
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 240 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 240 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
- Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
- Prąd znamionowy 8 A
- Liczba wyjść zwłocznych 1
- Liczba wyjść zwłocznych 1
- Wyjścia Nie
- Z wyjściem półprzewodnikowym Nie
- Do montażu na szynie TH Tak
- Do montażu czołowego Nie
- Szerokość 22.5 mm
- Wysokość 90 mm
- Głębokość 73 mm