Profil strut typu C, perforowany, stal, PG, 21mmx41mmx1,5mm, C15L6000PG (6m) | 317131 Erico
Profil strut typu C, perforowany, stal, PG, 21mmx41mmx1,5mm, C15L6000PG (6m)
Informacja o Produkcie
- Producent Erico
Wspornik / szyna profilowana
- Długość 6000 mm
- Szerokość 41 mm
- Wysokość 21 mm
- Szerokość szczeliny 22.3 mm
- Grubość materiału 1.5 mm
- Kształt profilu Profil U
- Model Profil pojedynczy
- Rodzaj perforacji Tył perforowany
- Szerokość otworu 11 mm