POŁĄCZ.INS1600 4P 1600A PSet | LVS04482 Schneider Electric
POŁĄCZ.INS1600 4P 1600A PSet
Informacja o Produkcie
- Producent Schneider Electric
- Wymiary 0.12m x 0.12m x 0.58m
Akcesoria/części do szyn zbiorczych
- Rodzaj akcesorium/części Inne
Moduł rozdzielnicowy szyn zbiorczych
- Szerokość 650 mm
- Głębokość 400 mm
- Z pokrywą Nie
- Liczba biegunów 4
- Maksymalny prąd znamionowy 1600 A