Pokrywa redukcji symetrycznej PRKSJ100/50, gr.blachy 1,0mm | 104510 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
104510
Pokrywa redukcji symetrycznej PRKSJ100/50, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: PRKSJ100/50
Ochrona kabli przed uszkodzeniami.Wykorzystywanie w pomieszczeniach o dużym zapyleniu.
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.1m x 0.01m x 0.115m
  • Seria producenta PRKSJ
Pokrywa elementów redukcyjnych do kablowych systemów nośnych
  • Szerokość (większa) 100 mm
  • Szerokość (mniejsza) 50 mm