Płaskownik miedziany 4000mm PCB 100x5, PCB-4M-100X5 | 550670 Erico
Płaskownik miedziany 4000mm PCB 100x5, PCB-4M-100X5
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: PCB-4M-100X5
- Producent Erico
Szyna zbiorcza
- Model Płaski
- Długość 4000 mm
- Szerokość 100 mm
- Wysokość 5 mm