Panel fotowoltaiczny Jinko Solar JKM465N-60HL4-V 465W half-cut rama czarna | JKM465N-60HL4-V Jinko
Panel fotowoltaiczny Jinko Solar JKM465N-60HL4-V 465W half-cut rama czarna
Informacja o Produkcie
- Producent Jinko
- Wymiary 1.134m x 0.03m x 1.903m
Panel fotowoltaiczny
- Rodzaj ogniwa Monokrystaliczny
- Liczba cel 120
- Moc MPP (punkt mocy maksymalnej) 465 Wp
- Napięcie MPP 34.89 V
- Napięcie stanu jałowego 42.22 V
- Prąd MPP 13.33 A
- Prąd zwarciowy 14.07 A
- Sprawność modułu (STC) 21.55 %
- Współczynnik temperaturowy Pmpp -0.30 %/K
- Współczynnik temperaturowy Uoc -0.25 %/K
- Współczynnik temperaturowy Isc 0.046 %/K
- Długość 1134 mm
- Szerokość 30 mm
- Wysokość 1903 mm
- Ciężar 24.2 kg
- Z ramą Tak
- Kolor ramy/ramki Czarny
- Zakres temperatur pracy -40 - 85 °C