Panel fotowoltaiczny, Ja Solar, JAM72S20-460/MR(BFR), 460W, czarna rama | JAM72S20-460/MR(BFR) JA Solar
Panel fotowoltaiczny, Ja Solar, JAM72S20-460/MR(BFR), 460W, czarna rama
Informacja o Produkcie
- Producent JA Solar
- Wymiary 1.052m x 0.035m x 2.112m
Panel fotowoltaiczny
- Rodzaj ogniwa Monokrystaliczny
- Długość 2120 mm
- Szerokość 35 mm
- Wysokość 1052 mm