Panel fotowoltaiczny JA Solar JAM60S20-385/MR_BF 385W half-cut rama czarna | JAM60S20-385/MR_BF JA Solar
Panel fotowoltaiczny JA Solar JAM60S20-385/MR_BF 385W half-cut rama czarna
Informacja o Produkcie
- Producent JA Solar
Panel fotowoltaiczny
- Rodzaj ogniwa Monokrystaliczny
- Długość 1769 mm
- Szerokość 35 mm
- Wysokość 1052 mm
- Ciężar 20.7 kg
- Z ramą Tak
- Kolor ramy/ramki Czarny
- Z kablem podłączeniowym Tak
- Zakres temperatur pracy -40 - 85 °C