Osłona do rozdzielnic bez wycięć 800mm (S), BPZ-FP-800/050-BL Profi+ | 286687 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
286687
Osłona do rozdzielnic bez wycięć 800mm (S), BPZ-FP-800/050-BL Profi+
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: BPZ-FP-800/050-BL
Osłona do rozdzielnic bez wycięć 800mm (S), BPZ-FP-800/050-BL Profi+. Osłona do rozdzielnic natynkowych i podtynkowych Profi+ do 630A. ,TYP: BPZ-FP-800/050-BL
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.725m x 0.055m x 0.035m
  • Seria producenta Profi+
Płyta osłonowa (szafa rozdzielcza)
  • Szerokość 720 mm
  • Wysokość 49 mm
  • Szerokość montażowa w szafie 800 mm