Opaska kablowa OPK 4,8-160-UV-C, czarna (opak 100szt) | OPK_4,8-160-UVC/100 Erko
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Erko
Kod
EAN
Kod Producenta
OPK_4,8-160-UVC/100
Opaska kablowa OPK 4,8-160-UV-C, czarna (opak 100szt)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zawiera 100 szt.
  • Producent Erko
  • Wymiary 0.117m x 0.031m x 0.261m
  • Seria producenta OPK
Opaska kablowa
  • Szerokość taśmy 4.8 mm
  • Długość taśmy 160 mm
  • Maks. średnica wiązki 106 mm
  • Zakres temperatur pracy -40 - 110 °C
  • Zakres temperatur dla montażu -10 - 60 °C