Opaska kablowa OPK 2,5-150-UV-C, czarna (opak 100szt) | OPK_2,5-150-UVC/100 Erko
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Erko
Kod
EAN
Kod Producenta
OPK_2,5-150-UVC/100
Opaska kablowa OPK 2,5-150-UV-C, czarna (opak 100szt)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zawiera 100 szt.
  • Producent Erko
  • Wymiary 0.222m x 0.02m x 0.097m
  • Seria producenta OPK
Opaska kablowa
  • Szerokość taśmy 2.5 mm
  • Długość taśmy 150 mm
  • Maks. średnica wiązki 36.5 mm
  • Zakres temperatur pracy -40 - 110 °C
  • Zakres temperatur dla montażu -10 - 60 °C