Ogranicznik przepięć nn, z odłącznikiem, ETITEC A 500/10/E-NO | 002441164 Eti
Ogranicznik przepięć nn, z odłącznikiem, ETITEC A 500/10/E-NO
Informacja o Produkcie
- Producent Eti
- Wymiary 0.073m x 0.05m x 0.05m
- Seria producenta ETITEC A
Układ tłumiący
- Funkcja Warystor
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 500 - 500 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 500 - 500 V