Odbiornik sterujący 16A, CSAU-01/01-16 xComfort | 172940 Eaton
Odbiornik sterujący 16A, CSAU-01/01-16 xComfort
Informacja o Produkcie
- Producent Eaton
- Wymiary 0.065m x 0.018m x 0.065m
- Seria producenta xComfort
Układ załączający do systemów magistralnych
- System magistralny KNX Nie
- System magistralny KNX z transmisją radiową Nie
- System magistralny Funkbus (radiowy) Tak
- System magistralny LON Nie
- System magistralny Powernet Nie
- Inne systemy magistralne xComfort
- Komunikacja bezprzewodowa dwukierunkowa Tak
- Sposób montażu Montaż podtynkowy
- Szerokość wyrażona liczbą modułów 3
- Dla sterowania lokalnego/ręcznego Tak
- Ze wskaźnikiem LED Tak
- Maksymalna moc łączeniowa 3680 W
- Moc wyjściowa 3680 W
- Do obciążeń pojemnościowych Tak
- Maksymalna liczba wyjść przełącznych 1
- Maksymalny prąd łączeniowy 16 A
- Prąd znamionowy 16 A
- Znamionowe napięcie pracy 230 - 230
- Możliwość podłączania różnych faz Nie
- Ze złączem magistrali Tak
- Moduł magistralowy odłączalny Tak
- Min. głębokość puszki montażowej 18 mm