Ochrona przeciwprzepięciowa na szynę DIN DT1, klasa I+II 25 kA, tryb 3+1, 240V | DT130031R Erico
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Erico
Kod
EAN
Kod Producenta
DT130031R
Ochrona przeciwprzepięciowa na szynę DIN DT1, klasa I+II 25 kA, tryb 3+1, 240V
Informacja o Produkcie
Informacja o Produkcie
Kompaktowa konstrukcja w wersji wkładanej, która jest jednocześnie odporna na duże przepięcia i pozwala maksymalnie ograniczyć ilość miejsca wymaganego na szynie DIN. Zewnętrzny bezpiecznik rezerwowy jest wymagany dopiero w przypadku prądu przekraczającego 315 A. Klips ustalający zwiększa odporność na drgania oraz wstrząsy. Czerwono-zielony wskaźnik stanu i styki przełączające – standardowe rozwiązania do monitoringu zdalnego.
  • Producent Erico
Ogranicznik przepięć klasy C
  • Układ sieci TN-C-S Tak
  • Układ sieci TN-S Tak
  • Układ sieci TT Tak
  • Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) 20 kA
  • Znamionowe napięcie AC 240 V
  • Wytrzymałość zwarciowa (Isccr) 50 kA
  • Najwyższe napięcie trwałej pracy AC 300 V
  • Maksymalny prąd wyładowczy (8/20) 50 kA
  • Sposób montażu Szyna montażowa DIN TH-35 mm
  • Rozmiar 4 moduły
  • Poziom ochrony 1.4 kV
  • Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) 35 mm?
  • Maks. przekrój przewodu elastycznego 25 mm?
  • Poziom ochrony L-N 1.4 kV
  • Poziom ochrony N-PE 1.5 kV