Ochrona przeciwprzepięciowa na szynę DIN DT1, klasa I+II 12.5 kA, tryb 3+0, 400V | DT148030R Erico
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Erico
Kod
EAN
Kod Producenta
DT148030R
Ochrona przeciwprzepięciowa na szynę DIN DT1, klasa I+II 12.5 kA, tryb 3+0, 400V
Informacja o Produkcie
Informacja o Produkcie
Kompaktowa konstrukcja w wersji wkładanej, która jest jednocześnie odporna na duże przepięcia i pozwala maksymalnie ograniczyć ilość miejsca wymaganego na szynie DIN. Zewnętrzny bezpiecznik rezerwowy jest wymagany dopiero w przypadku prądu przekraczającego 315 A. Klips ustalający zwiększa odporność na drgania oraz wstrząsy. Czerwono-zielony wskaźnik stanu i styki przełączające – standardowe rozwiązania do monitoringu zdalnego.
  • Producent Erico
Ogranicznik przepięć klasy C
  • Układ sieci IT Tak
  • Układ sieci TN Tak
  • Układ sieci TN-C Tak
  • Układ sieci TN-C-S Tak
  • Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) 20 kA
  • Znamionowe napięcie AC 400 V
  • Wytrzymałość zwarciowa (Isccr) 50 kA
  • Najwyższe napięcie trwałej pracy AC 480 V
  • Maksymalny prąd wyładowczy (8/20) 50 kA
  • Sposób montażu Szyna montażowa DIN TH-35 mm
  • Rozmiar 3 moduły
  • Poziom ochrony 2 kV
  • Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) 35 mm?
  • Maks. przekrój przewodu elastycznego 25 mm?