Obudowa n/t z płytą montażową 1000x600x300mm (WxSxG), CS-106/300 | 111713 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
111713
Obudowa n/t z płytą montażową 1000x600x300mm (WxSxG), CS-106/300
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: CS-106/300
Obudowa do montażu naściennego CS, drzwi z uszczelką piankową dookoła, kategoria odporności udarowej IK09 zgodnie z EN 62262, płyta podstawy z piankową uszczelką, uszczelka z ochroną w obszarze wgłębnego ukształtowania, jednodrzwiowa, ogranicznik drzwiowy prawy, kąt otwarcia drzwi 120st., kołki do zawiasów drzwiowych z technologią Quick-Change, profilowana listwa drzwiowa z perforacją w odstępie 25mm do mocowania szyn nośnych DIN lub do mocowania węży kablowych lub przewodów, znormalizowany system zamykania z dźwigienką ustalającą w całości z metalu, 3-punktowe zamknięcie drążkowe z płytą montażową z blachy stalowej.
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.6m x 1m x 0.3m
  • Seria producenta CS
Obudowa/rozdzielnica pusta
  • Szerokość 600 mm
  • Wysokość 1000 mm
  • Głębokość 300 mm