Obudowa kombinowana montaż ścienny 1000x1000x320 poliester, bez MP IP65 UDP100100
Informacja o Produkcie
Obudowa ścienna, 1000x1000x320 Modułowe obudowy naścienne z poliestru serii UDP/UDPT ze stopniem ochrony IP 65/54, dostępne od ręki w różnych rozmiarach. Możliwość wyboru drzwi pełnych lub przeszklonych. Możliwość łączenia obudów w celu zwiększenia szerokości lub głębokości, np. do montażu komponentów o większych gabarytach. Seria odpowiednia do instalacji zewnętrznych narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Dobra szczelność obudów eliminuje problem pyłu i wilgoci wewnątrz obudowy, co oznacza mniej awarii komponentów. Materiał: Poliester wzmacniany włóknem szklanym. UDPT okno: poliwęglan. Korpus: Odlew modułowy z tylnym mocowaniem. Możliwość bezpośredniego montażu na ścianie lub przy użyciu wsporników. Montaż na słupie przy użyciu zestawu EPF. Montaż na podłodze przy użyciu cokołu UPP lub podstawy DIN UAF i UMPS. W obudowach z pojedynczymi pełnymi drzwiami, szczelność zapewnia uszczelka EPDM przyklejana do ramy. Drzwiczki: Drzwi z oknem lub bez okna, montowane w jednej płaszczyźnie powierzchni otaczającej, otwieranie 100%. W przypadku większych rozmiarów, wspornik drzwi ułatwiający zamykanie w zestawie. Drzwi z oknem rewizyjnym są uszczelniane uszczelką poliuretanową. Zamek: Fabrycznie montowana klamka, pasuje do wszystkich rodzajów zamków z półcylindrem (standardowa głębokość 40 mm). Pięć punktów ryglowania (trzy punkty w obudowach o szerokości 500 mm). Odporność na temperaturę: Od -50°C do 70°C podczas ciągłej eksploatacji (temperatura maksymalna do 150ºC). Charakterystyki: Samogasnące i bezhalogenowe. Podwójnie izolowane zgodnie z EN61439-1. Znamionowe napięcie izolacji Ui = 1000 V ac, 1500 V dc. Zabezpieczenie: Zgodność z normami IP 65 | TYP 4, 4X, 12, 13 dla obudów jednodrzwiowych. IP 54 | TYP 3, 3R, 3S do obudów z drzwiami przeszklonymi. Odporność na uderzenia IK 10. IK 07 w przypadku obudowy z drzwiami przeszklonymi. Zatwierdzenia: CE, CSA, GOST. Zgodność z normami a także cULus_UL dla obudów jednodrzwiowych. W celu uzyskania dalszych zezwoleń należy skontaktować się z działem sprzedaży firmy nVent HOFFMAN. Wykończenie: RAL 7035, fabrycznie lakierowany surowiec. Dostawa: Obudowa z drzwiami, śruby do mocowania płyty montażowej i wsporniki do montażu naściennego. (Dostawa nie obejmuje wkładki bębenkowej).
- Producent Hoffman (Eldon)
- Wymiary 1m x 0.32m x 1m
Szafa/obudowa pusta
- Sposób montażu Montaż natynkowy
- Rodzaj pokrywy Drzwi
- Wykonanie/rodzaj pokrywy Zamknięty
- Rodzaj drzwi Pojedynczy
- Transparentna pokrywa/drzwi Nie
- Wysokość 1000 mm
- Szerokość 1000 mm
- Głębokość 320 mm