Nitownica subkompaktowa M12BPRT-0 | 4933464404 Milwaukee
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Milwaukee
Kod
EAN
Kod Producenta
Nitownica subkompaktowa M12BPRT-0
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: M12BPRT-0-SUBKOMPAKTOWA
• Umożliwia montaż do 325 szt. nitów ze stali nierdzewnej 4.8 mm na jednym naładowaniu akumulatora 2.0 Ah
• Do montażu wszystkich nitów , aluminiowych, stalowych , ze stali nierdzewnej, miedzianych, do 4.8 mm
• Suw roboczy 20.32 mm
• Uchwyt podtrzymujący nity w dowolnej pozycji
• Beznarzędziowy dostęp do szczęk. Wbudowany pojemnik do przechwowywania wymiennych końcówek.
• Ergonomiczna obudowa - 273 mm wysokości, 66.8 mm szerokości i 165 mm długości głowicy (bez pojemnika)
• Metalowy uchwyt do paska - umożliwia szybkie i wygodne zawieszenie narzędzia
• Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE®M12™
• Dostarczany z 4 wymiennymi końcówkami
  • Producent Milwaukee
  • Wymiary 0.099m x 0.191m x 0.302m
Nitownica (akumulatorowa)
  • Napięcie znamionowe 12 V
  • Z ładowarką Nie
  • Siła ciągu 9000 N
  • Skok roboczy 20.23 mm
  • Długość 230 mm
  • Szerokość 66 mm
  • Wysokość 273 mm