Moduł przekaźnikowy RIF-0-RPT-24DC/ 1 | 2903361 Phoenix Contact
Moduł przekaźnikowy RIF-0-RPT-24DC/ 1
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RIF-0-RPT-24DC/ 1Wstępnie zamontowany moduł przekaźnikowy z zaciskiem Push-in, składający się z gniazda przekaźnika z wyrzutnikiem i przekaźnika elektromechanicznego mocy. Wykonanie styku: 1 zestyk zwierny. Napięcie wejściowe: 24 V DC
- Producent Phoenix Contact
- Wymiary 0.063m x 0.006m x 0.09m
Przekaźnik przełączający
- Rodzaj połączenia elektrycznego Inne
- Z odłączalnymi zaciskami Nie
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 19.2 - 36
- Rodzaj napięcia sterowania DC
- Liczba styków zwiernych 1
- Z wymuszonym prowadzeniem styku Nie
- Rodzaj styku Pojedynczy
- Kompletny z gniazdem Tak
- Stopień ochrony (IP) IP20
- Szerokość 6.2 mm
- Wysokość 93 mm
- Głębokość 66 mm