Moduł przejściowy UM 45-D15SUB/B | 2962735 Phoenix Contact
Moduł przejściowy UM 45-D15SUB/B
Informacja o Produkcie
- Producent Phoenix Contact
Moduł interfejsowy
- Rodzaj przyłącza elektrycznego Połączenie śrubowe
- Rodzaj połączenia elektrycznego po stronie sterowania Inne
- Liczba biegunów 15
- Napięcie znamionowe 25 V
- Prąd znamionowy 2.5 A
- Stopień zanieczyszczenia 2
- Głębokość 43.5 mm
- Szerokość 64 mm
- Wysokość 45 mm