Moduł bufora QUINT4-BUFFER/24DC/20 | 2907913 Phoenix Contact
Moduł bufora QUINT4-BUFFER/24DC/20
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: QUINT4-BUFFER/24DC/20Moduł buforowy QUINT z bezobsługowym zasobnikiem energii na bazie kondensatorów do montażu na szynie DIN, wejście: 24 V DC, wyjście: 24 V DC / 20 A, w komplecie zamontowany uniwersalny adapter na szynę DIN UTA 107.
- Producent Phoenix Contact
Zasilacz do układów PLC
- Napięcie wejściowe dla DC 22.5 - 30
- Rodzaj napięcia wejściowego DC
- Maks. prąd wejściowy DC 24 A
- Rodzaj napięcia wyjściowego DC
- Redundancja Nie
- Szerokość 56 mm
- Wysokość 130 mm
- Głębokość 125 mm