Łuk zewnętrzny drabinki 90st. LDZC200H80 N, gr.blachy 2,0mm | 496530 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
496530
Łuk zewnętrzny drabinki 90st. LDZC200H80 N, gr.blachy 2,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 2 szt.
Alternatywny kod produktu: LDZC300H80 N
  • Producent Baks
  • Seria producenta LDZC
Łuk do drabinek kablowych
  • Zmiana kierunku Poziomy
  • Rodzaj szczebli Profil perforowany
  • Kąt zgięcia 90°
  • Nadaje się do drabinki kablowej o wysokości 80 mm
  • Nadaje się do drabinki kablowej o szerokości 300 mm
  • Promień wewnętrzny 420 mm