Łuk pionowy drabinki LPDC300H100 N, gr. blachy 2,0mm | 492530 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
492530
Łuk pionowy drabinki LPDC300H100 N, gr. blachy 2,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 2 szt.
Alternatywny kod produktu: LPDC300H100 N
  • Producent Baks
  • Seria producenta LPDC
Łuk do drabinek kablowych
  • Zmiana kierunku Pionowy wznoszący
  • Rodzaj szczebli Profil perforowany
  • Kąt zgięcia Regulowane
  • Nadaje się do drabinki kablowej o wysokości 100 mm
  • Nadaje się do drabinki kablowej o szerokości 300 mm