Łuk 90st. LDSC400H100 gr. blachy 2,0mm | 410942 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
410942
Łuk 90st. LDSC400H100 gr. blachy 2,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: LDSC400H100
  • Producent Baks
  • Seria producenta LDSC
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Poziomy
  • Kąt zgięcia 90°
  • Promień wewnętrzny 500 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 100 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 400 mm
  • Grubość materiału 2 mm