Lampa LED LVRPCLA60 8,5W/827 806lm 2700K 230V FR matowa E27 wykonana z plastiku z recyklingu (PCR) | 4058075824737 Ledvance
Lampa LED LVRPCLA60 8,5W/827 806lm 2700K 230V FR matowa E27 wykonana z plastiku z recyklingu (PCR)
Informacja o Produkcie
- Producent Ledvance
- Wymiary 0.07m x 0.12m x 0.07m
Lampa LED / multi LED
- Napięcie znamionowe 220 - 240 V
- Prąd znamionowy 58 - 58 mA
- Współczynnik mocy 0.50
- Moc lampy 8.5 - 8.5 W
- Strumień świetlny 806 - 806 lm
- Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 806 lm
- Skuteczność świetlna 94 lm/W
- Wskaźnik oddawania barw (CRI) 80-89
- Kształt bańki Kształt gruszki
- Lampa z włóknem Nie
- Rodzaj szkła/pokrywy Matowy
- Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 Ciepła < 3300 K
- Trzonek E27
- Kolor Biały
- Temperatura barwowa 2700 - 2700 K
- Kolor obudowy Biały
- Kąt wiązki 200.00 - 200.00 °
- Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) SDCM6
- Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym Nie
- Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym Nie
- Do ściemniaczy Touch and Dim Nie
- Do ściemniaczy Zigbee Nie
- Do ściemniaczy Bluetooth Nie
- Do ściemniaczy Wi-Fi Nie
- Bez funkcji ściemniania Tak
- Średnica 60 mm
- Długość 107 mm