Łącznik krzywkowy 3P, 25A, 13kW, 0-1, pokrętło czerwone, natablicowy, P1-25/EA/SVB P/T | 041097 Eaton
Łącznik krzywkowy 3P, 25A, 13kW, 0-1, pokrętło czerwone, natablicowy, P1-25/EA/SVB P/T
Informacja o Produkcie
- Producent Eaton
- Wymiary 0.065m x 0.065m x 0.119m
- Seria producenta P , T
Rozłącznik izolacyjny (AC)
- Jako rozłącznik główny Tak
- Jako rozłącznik remontowy Tak
- Jako rozłącznik bezpieczeństwa Nie
- Jako wyłącznik awaryjny Tak
- Jako przełącznik nawrotny Nie
- Liczba łączników 1
- Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 690 V
- Znamionowe napięcie pracy 690 - 690 V
- Znamionowy prąd ciągły Iu 25 A
- Znamionowy prąd ciągły dla AC-23 25 A
- Znamionowy prąd ciągły dla AC-21 25 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 7.5 kW
- Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw 0.64 kA
- Znamionowa moc pracy dla AC-23 13 kW
- Zdolność łączeniowa przy 400 V 13 kW