Kurtyna bezpieczeństwa typ 4 30 MM,DET.DŁONI, 260 MM | XUSL4E30H026N Telemecanique Sensors
Kod Producenta
XUSL4E30H026N
Kurtyna bezpieczeństwa typ 4 30 MM,DET.DŁONI, 260 MM
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.195m x 0.14m x 0.34m
  • Szerokość czujnika 29.4 mm
  • Wysokość czujnika 313 mm
  • Długość czujnika 31 mm
  • Rozdzielczość 30 mm
  • Maksymalny prąd na wyjściu zabezpieczonym 400 mA
  • Temperatura otoczenia -10 - 55 °C
  • Z funkcją wyciszenia Tak
  • Możliwość przełączenia na sterowanie ręczne (override) Nie
  • Czas reakcji 5 ms
  • Rozdzielczość kurtyny świetlnej 30 mm
  • Rozdzielczość zredukowana Nie
  • Zasięg działania 17 m
  • Napięcie przełączania OSSD w stanie „wysokim” 24 V
  • Wysokość pola ochronnego 260 mm
  • Typ bezpieczeństwa zgodnie z IEC 61496-1 4
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V