Kurtyna bezpieczeństwa typ 4 14 MM DET. PALCA 760 MM | XUSL4E14F076NWH Telemecanique Sensors
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XUSL4E14F076NWH
Kurtyna bezpieczeństwa typ 4 14 MM DET. PALCA 760 MM
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.195m x 0.135m x 0.85m
Kurtyna świetlna
  • Liczba zabezpieczonych wyjść półprzewodnikowych 2
  • Możliwość maskowania Nie
  • Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa Inne
  • Rodzaj wyjść OSSD PNP/PNP
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze wtykowe M12
  • Klasa ochronności elementów eksploatacyjnych Klasa ochronności 3
  • Szerokość czujnika 75 mm
  • Wysokość czujnika 920 mm
  • Długość czujnika 76 mm
  • Rozdzielczość 14 mm
  • Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów Brak
  • Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów Brak
  • Kaskadowość Nie
  • Zasięg przesyłu w systemie jednokierunkowym Nadajnik i odbiornik
  • Maksymalny prąd na wyjściu zabezpieczonym 400 mA
  • Temperatura otoczenia -25 - 55 °C
  • Z funkcją wyciszenia Tak
  • Możliwość przełączenia na sterowanie ręczne (override) Nie
  • Czas reakcji 11 ms
  • Rozdzielczość kurtyny świetlnej 14 mm
  • Rozdzielczość zredukowana Nie
  • Zasięg działania 5 m
  • Napięcie przełączania OSSD w stanie „wysokim” 24 V
  • Wysokość pola ochronnego 760 mm
  • Typ bezpieczeństwa zgodnie z IEC 61496-1 4
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V