Kurtyna bezpieczeństwa typ 4 14 MM,DET. PALCA, 310 MM | XUSL4E14F031NS1 Telemecanique Sensors
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XUSL4E14F031NS1
Kurtyna bezpieczeństwa typ 4 14 MM,DET. PALCA, 310 MM
Informacja o Produkcie
- Producent Telemecanique Sensors
- Wymiary 0.195m x 0.135m x 0.4m
Kurtyna świetlna
- Liczba zabezpieczonych wyjść półprzewodnikowych 2
- Możliwość maskowania Nie
- Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa Inne
- Rodzaj wyjść OSSD PNP/PNP
- Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze wtykowe M12
- Klasa ochronności elementów eksploatacyjnych Klasa ochronności 3
- Szerokość czujnika 29.4 mm
- Wysokość czujnika 363 mm
- Długość czujnika 31 mm
- Rozdzielczość 14 mm
- Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów Brak
- Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów Brak
- Kaskadowość Tak
- Zasięg przesyłu w systemie jednokierunkowym Nadajnik i odbiornik
- Maksymalny prąd na wyjściu zabezpieczonym 400 mA
- Temperatura otoczenia -10 - 55 °C
- Z funkcją wyciszenia Tak
- Możliwość przełączenia na sterowanie ręczne (override) Nie
- Rozdzielczość kurtyny świetlnej 14 mm
- Rozdzielczość zredukowana Nie
- Zasięg działania 6 m
- Napięcie przełączania OSSD w stanie „wysokim” 24 V
- Wysokość pola ochronnego 310 mm
- Typ bezpieczeństwa zgodnie z IEC 61496-1 4
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V