Korytko KOJ100H60/3N, gr.blachy 1,0 mm (3m) | 161610 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
161610
Korytko KOJ100H60/3N, gr.blachy 1,0 mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: KOJ100H60/3 N
  • Producent Baks
  • Seria producenta KOJ
Korytko kablowe
  • Wysokość 60 mm
  • Szerokość 100 mm
  • Grubość materiału 1 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 5800 mm²