Korytko KCL200H42/3, gr.blachy 0,7mm (3m) | 140820 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
140820
Korytko KCL200H42/3, gr.blachy 0,7mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: KCL200H42/3
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.2m x 0.042m x 1m
  • Seria producenta KCL
Korytko kablowe
  • Wysokość 42 mm
  • Szerokość 200 mm
  • Grubość materiału 0.7 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 8200 mm²