Korytko KCJ/KCOJ200H60/3, gr.blachy 1,0 mm (3m) | 161020 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
161020
Korytko KCJ/KCOJ200H60/3, gr.blachy 1,0 mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: KCJ/KCOJ200H60/3
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.2m x 0.06m x 1m
  • Seria producenta KCJ
Korytko kablowe
  • Wysokość 60 mm
  • Szerokość 200 mm
  • Grubość materiału 1 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 11800 mm²