Kołek wbijany Koelner FX-06L060 6 x 60 mm z lejkiem – 100 szt. | FX-06L060 Rawlplug
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Rawlplug
Kod
EAN
Kod Producenta
FX-06L060
Kołek wbijany Koelner FX-06L060 6 x 60 mm z lejkiem – 100 szt.
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zawiera 100 szt.
Cechy produktu
  • Średnica kołka: 5,9 mm
  • Długość: 60 mm
  • Materiał: wysokiej jakości nylon
  • Gwóźdź stalowy z końcówką Pozidriv
  • Opakowanie: kartonowe – 100 szt.
Zastosowanie
  • listwy drewniane i metalowe
  • konstrukcje suchej zabudowy
  • listwy przypodłogowe i poręcze
  • zaciski kablowe
  • opaski rurowe
Zalety
  • szybki montaż z użyciem młotka – oszczędność czasu
  • końcówka Pozidriv umożliwia demontaż i regulację
  • rozszerzająca się koszulka zapewnia pewne mocowanie
  • możliwość montażu przelotowego
  • szeroka gama długości i średnic – uniwersalne zastosowanie
Dane techniczne
  • Model: FX-06L060
  • Średnica kołka: 5,9 mm
  • Długość: 60 mm
  • Średnica otworu montażowego: 7 mm
  • Materiał: nylon, stal
  • Ilość w opakowaniu: 100 szt.
  • EAN: 5906675123622
Sposób użycia / montażu
Wywierć otwór o średnicy 7 mm przez mocowany element. Umieść kołek w otworze i wbij gwóźdź młotkiem do momentu wyrównania powierzchni. W razie potrzeby gwóźdź można zdemontować przy użyciu wkrętaka Pozidriv.
  • Producent Rawlplug
  • Wymiary 0.096m x 0.115m x 0.186m
Kołek szybkiego montażu
  • Średnica otworu montażowego 6 mm
  • Grubość mocowania 100 mm
  • Długość 60 mm