Kołek rozporowy FIX fi 10 z wkrętem z łbem sześciokątnym DIN 571 6,0x80mm polipropylen (opak 50szt) | FIX-10/680 Rawlplug
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Rawlplug
Kod
EAN
Kod Producenta
FIX-10/680
Kołek rozporowy FIX fi 10 z wkrętem z łbem sześciokątnym DIN 571 6,0x80mm polipropylen (opak 50szt)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zawiera 50 szt.
  • Producent Rawlplug
  • Wymiary 0.183m x 0.11m x 0.093m
Kołek uniwersalny
  • Model Kołek rozprężny
  • Średnica otworu montażowego 10 mm
  • Do śrub o średnicy 6 mm
  • Głębokość wiercenia 60 mm
  • Długość 80 mm