Kolanko redukcyjne prawe KRPJ200H42, gr.blachy 1,0mm | 147620 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
147620
Kolanko redukcyjne prawe KRPJ200H42, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 6 szt.
Alternatywny kod produktu: KRPJ200H42
Zmiana kierunku prowadzenia trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta KRPJ
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Pionowy opadający
  • Kąt zgięcia Inne
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 42 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 200 mm
  • Grubość materiału 1 mm