Kolanko redukcyjne prawe KRPFJ200H60, gr.blachy 1,0mm | 166912 Baks
Kolanko redukcyjne prawe KRPFJ200H60, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: KRPFJ200H60Zmiana kierunku prowadzenia trasy kablowej.
- Producent Baks
- Seria producenta KRPFJ
Łuk do korytek kablowych
- Zmiana kierunku Pionowy opadający
- Kąt zgięcia Inne
- Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 60 mm
- Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 200 mm
- Grubość materiału 1 mm