Kolanko 90st. KKPJ400H60, gr.blachy 1,0mm | 160514 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
160514
Kolanko 90st. KKPJ400H60, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: KKPJ400H60
Zmiana kierunku prowadzenia trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta KKPJ
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Poziomy
  • Kąt zgięcia 90°
  • Rodzaj budowy Łuk sztywny
  • Rodzaj kolana Kolano tłoczone
  • Promień wewnętrzny 140 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 60 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 400 mm
  • Grubość materiału 1 mm